Wielkopolska

Dla pracy w firmie sprzątającej rzuciłam posadę w korporacji

Ładna Pani sprząta pokój

Posiadam tytuł inżyniera, obroniłam magistra i ukończyłam dwa kursy językowe rangi międzynarodowej, ale pracuję w firmie sprzątającej. Zastanawiasz się zapewne, dlaczego? Po studiach bez problemu dostałam pracę w zawodzie, jednak po 3 latach pracy zmieniłam branżę i pracuję teraz w firmie sprzątającej.

Zanim zatrudniłam się w firmie sprzątającej, pracowałam w…

niemieckiej firmie produkcyjnej jako inżynier sprzedaży. Z każdym miesiącem kierownictwo narzucało nam wyższe normy sprzedażowe. Zdarzało się, że miesiącami przygotowywałam ofertę dla Klienta, dostosowywałam ją do jego potrzeb, doskonaliłam, po czym na dzień przed podpisywaniem umowy Klient rezygnował. Stwierdziłam, że mam dość bezowocnej pracy w korporacji i wybrałam firmę sprzątającą.

Czym zajmuję się w firmie sprzątającej?

W firmie sprzątającej, w której zatrudniłam się po odejściu z korporacji, pracuję do teraz. W ciągu kilku ostatnich lat szef znacznie poszerzył zakres usług. Obecnie nasza firma sprzątająca DERPUR:

– sprząta biura i magazyny,

– myje hale produkcyjne,

– czyści solary i panele fotowoltaiczne,

– myje okna na wysokości,

– czyści bramy,

– myje parkingi podziemne.

Dlaczego lubię pracę w firmie sprzątającej?

W firmie sprzątającej (https://derpur.pl/) wszystko jest jasne, a sama praca jest zadaniowa. Projekty w korporacjach mają to do siebie, że trwają miesiącami, wielu ludzi pracuje nad czymś, czego ostatecznego efektu nawet nie widać. Klient znika z produktem i nie pozostawia żadnej informacji zwrotnej. Pracując w firmie sprzątającej, efekty są natychmiastowe. To bardzo satysfakcjonujące. Właśnie dlatego lubię tę pracę  – czuję, że to, co robię ma sens i jest potrzebne. Nie mam problemów z tym, że pracuję w tym zawodzie, sama go wybrałam. Poza tym szef naszej firmy sprzątającej Derpur docenia nasze zasługi i jesteśmy zgranym zespołem, który wie, co robi!

Art sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *