Troche problemowo po godzionach Wielkopolska

Razem z mężem porównujemy firmy sprzątające, w których pracowaliśmy.

man-person-architecture-white-floor-building-978459-pxhere.com_.jpg

Z mężem poznaliśmy się, pracując w tej samej firmie sprzątającej, potem nasze drogi się rozeszły i każdy z nas zmienił pracodawcę. Dwa lata później znów się spotkaliśmy i od pięciu lat jesteśmy nierozłączni. Nie zmieniliśmy branży i nadal pracujemy w firmach sprzątających. Codziennie opowiadamy sobie o tym, co ciekawego wydarzyło się w pracy i zauważyliśmy kilka różnic.

Rotacja vs. stały zespół w firmie sprzątające

W firmie sprzątającej mojego męża pracownicy wytrzymują średnio dwa miesiące, rotacja jest wysoka w przeciwieństwie do godzinowych stawek, jakie oferuje pracodawca. Tymczasem zespół w mojej firmie sprzątającej nie zmienił się od prawie 1,5 roku – jest to jeden z lepszych pracodawców w województwie wielkopolskim. Jak to zatem możliwe, że moja firma sprzątająca oszczędza mimo, że wydaje więcej na wynagrodzenia?

  • prowadzenie ciągłych rekrutacji to wydatek,
  • szkolenia wstępne do pracy w firmie sprzątającej kosztują,
  • nowi pracownicy popełniają więcej błędów, więc cierpi wizerunek firmy sprzątającej.

Firma sprzątająca do wszystkiego

Firma sprzątająca, w której pracuje mąż łapie każde zlecenie, zapewniając Klienta, że posiada odpowiednie doświadczenie. Wielokrotnie mój mąż wyśmiewał działania kierownictwa, uświadamiając ich, że ani nie mają odpowiedniego sprzętu, ani właściwych preparatów. Oczywiście zlecenie kończyło się niezadowoleniem Klienta, a nawet zniszczeniem sprzętu lub nawierzchni.

Firma sprzątająca , która mierzy siły na zamiary

W naszej firmie sprzątającej szef podejmuje się zadania dopiero wtedy, gdy jest pewien, że zespół mu sprosta. Zakres usług mamy naprawdę szeroki: myjemy okna na wysokościach, czyścimy solary, a nawet parkingi podziemne.

Oferta naszej firmy sprzątającej poszerza się jednak stopniowo, dzięki temu mamy czas wypróbować preparaty i opracować najlepsze metody działania. W ten sposób nie popełniamy błędów, a Klienci polecają usługi naszej firmy sprzątającej.

materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *