Troche problemowo

Komu nie ufać i jak wyczuć pismo nosem…

Często słyszymy / czytamy: Jeżeli masz dużo wydatków i potrzebujesz szybkiej kasy, gotówki do ręki, jeżeli zależy ci na czasie i nie chcesz spędzać pół dnia na załatwianiu formalności związanych z uzyskanie pożyczki, zastanów się, czy nie warto skorzystać z naszej oferty. Mamy do zaoferowania szybką pożyczkę zarówno dla osób zadłużonych jak i dla osób które szybko chcą mieć dostęp do gotówki.

Aby otrzymać szybką pożyczkę, wystarczy dowód osobisty, nie wymagamy żadnych zaświadczeń o zarobkach czy zatrudnieniu. Pożyczka jest udzielana na dowolny cel, nie musisz określać się, na co potrzebne są ci pieniądze. Umowa pożyczki spisywana jest na podstawie dowodu osobistego, w umowie zostają określone warunki udzielenia pożyczki, wysokość miesięcznej raty wraz z harmonogramem spłaty, umowa określa również, na jaki okres pożyczka zostaje pożyczkobiorcy udzielna. Wysokość odsetek, prowizje i inne opłaty związane z pożyczką również reguluje umowa. Decydując się na naszą pożyczkę możesz spać spokojnie, nic i nikt nie zaskoczy cię dodatkowymi kosztami, musisz tylko regularnie spłacać comiesięczne raty. Nie ufajmy takim reklamom, które oferują tego typu pożyczki.

Jeżeli jesteś osobą zadłużoną, masz złą historię kredytową

Jeżeli jesteś osobą zadłużoną, masz złą historię kredytową, wiesz że zostałeś wpisany do biku, krd czy innego rejestru dłużników, a może nawet masz już komornika nad sobą. Jeżeli tak jest, i jeżeli pomimo tego szukasz gotówki, sprawdź naszą ofertę. Oferujemy pożyczkę dla zadłużonych, nie sprawdzamy ciebie w bik ani w żadnym innym rejestrze osób zadłużonych. Procedura przyznania gotówki nie jest skomplikowana, wystarczy dowód osobisty i drugi dokument ze zdjęciem np. prawo jazdy czy paszport.

Po wypełnieniu wniosek na pożyczkę, po paru chwilach zostaje on rozpatrzony przez naszego analityka, i przekazany do realizacji. Możesz pożyczać kwoty już o 300 zł do 1000 zł, jest to gotówka z przeznaczeniem na dowolny cel, wypłacona wprost do ręki, na życzenie klienta może zostać ona przelana na dowolnie wskazane konto bankowe.

Nie wykonujemy telefonów do pracodawcy, w celu zweryfikowania twojego zatrudnienia czy osiąganych zarobków, pożyczki udzielamy jedynie na podstawie twojego ustnego oświadczenia o zarobkach i tak jak wspominaliśmy wcześniej na podstawie dokumentu tożsamości. Pożyczka dla zadłużonych udzielana jest maksymalnie na okres od 4 miesięcy do jednego roku, nie ma możliwości przedłużenia maksymalnego okresu spłaty pożyczki niż rok. W wyjątkowych okolicznościach można napisać do nas wniosek o odroczenie spłaty np. jednej raty bez naliczania dodatkowych odsetek za nieterminową spłatę raty (tylko w przypadkach losowych np. choroba). Sprawdź naszą ofertę dla zadłużonych.

Emeryt czy rencista, jak wiadomo też ma swoje potrzeby, czasem nawet większe niż osobą pracująca, bo kiedy jak nie na emeryturze czy rencie korzystać z uroków życia, życia nie zobowiązanego pracą.

Pięknie by było gdyby każdemu emerytowi czy renciście starczało pieniędzy na rachunki, jedzenie, lekarstwa, i wyższe cele np. na kulturę z pieniążków, które otrzymuje co miesiąc, na które przecież ciężko pracował całe życie. Jak jednak wygląda polska rzeczywistość….każdy sam wie najlepiej….czasem brakuje pieniędzy na opłacenie prądu czy czynszu, i jak tu marzyć o wojażach po Europie lub chociażby o wakacjach nad polskim morzem. Jest jak jest i nie ma co liczyć, by to się zbytnio zmieniło, liczyć możemy tylko na siebie.

Kiedy najczęściej decydujemy się na wzięcie kredytu i po co?

Jeśli zastanawiasz się, jakie sytuacje najczęściej sprawiają, że zaciągamy kredyty, przeczytaj nasz artykuł. Choć Polacy stają się coraz bardziej nowocześni i na pewno nie można nam zarzucić, że zostaliśmy gdzieś daleko z tyłu w porównaniu z zachodnią Europą, Polacy nadal są często bardzo ostrożni. Wolimy poodkładać trochę na koncie, albo nawet do przysłowiowej skarpety, niż brać pożyczki czy kredyty.

Oczywiście jeżeli nie mamy środków a chcielibyśmy trochę odpocząć poza domem, możemy poprosić o finansową pomoc nasze dzieci, ale różnie to bywa, co zatem zrobić by wyjechać na wakacje lub zrealizować swoje marzenia bez gotówki, pomocy dzieci, rodziny itp…? Oczywiście zaciągnąć pożyczkę. Jeżeli zatem jesteś emerytem lub rencistą, zapoznaj się z naszą ofertą pożyczka dla emerytów i rencistów. Proste zasady udzielania pożyczki, szybka procedura przyznania pożyczki i wypłata gotówki wprost do ręki, sprawia że bezstresowo otrzymasz pieniądze, za które będziesz mógł spełnić swoje marzenie i już wkrótce pić kawkę na deptaku w wypoczynkowej miejscowości lub oglądać swój ulubiony serial na nowym telewizorze. Czytelny harmonogram spłaty rat, jasno określone odsetki to dodatkowe atuty naszej pożyczki.

Potrzebujesz szybkiego kredytu.

Potrzebujesz szybkiego kredytu na dowód a w zasadzie pożyczki bez bik na dowód, bo jako tako kredyt na dowód nie istnieje, kredyt udzielany jest tylko w banku, a jeżeli pożyczasz pieniądze w banku sam dowód nie wystarczy.

https://www.defu.com.pl/kredyty-po-co-je-bierzemy-bik-krd-nie-stac-cie-to-nie-bierz-kredytu/

Na dowód może zostać udzielona tylko pożyczka i to do określonej wysokości, w naszej ofercie górna granica pożyczki na dowód jest 1000 zł. Pożyczka bez bik na dowód udzielana jest naszym klientom na dowolny cel, pożyczasz od 200 do 1000 zł, jeżeli potrzebujesz więcej gotówki niż 1000 zł , musisz przedłożyć nam zaświadczenie o zarobkach wystawione przez pracodawcę nie wcześniej niż miesiąc przed dniem, w którym ubiegasz się o pożyczkę, jednym słowem zaświadczenie musi być aktualne.

Jeżeli otrzymujesz jakie świadczenie z zus czy krus np. renta, emerytura, renta rodzinna itp. tak samo jak osoba pracująca do 1000 zł potrzebny będzie nam tylko twój dowód osobisty, powyżej 1000 zaświadczenie z organu o przyznanym świadczeniu wraz z określoną wysokością świadczenia oraz czasu jego trwania. Pożyczka bez bik jest głównie przeznaczona dla osób zadłużonych, które potrzebują nie wielką kwotę pożyczki na dowolny cel. Pieniądze są wypłacane pożyczkobiorcy po spisaniu umowy pożyczkowej, która określa warunki pobrania pożyczki.

Kredyt hipoteczny

wolność Tomku w swoim domku

W dzisiejszych czasach chyba każda młoda osoba marzy o swoim M, nie wspominając już o młodych małżeństwach, które chciałaby zamieszkać na swoim, bez rodziców czy teściów za ścianą, bo chociaż niby dobrze się im razem mieszka, to i tak nie ma jak u siebie, bo jak stare przysłowie mówi”wolność Tomku w swoim domku” i nigdzie nie będzie młodym tak dobrze jak w swoim mieszkaniu, a na obiadki przecież zawsze można wpadać do mamusi.

Nie jest jednak łatwo zdobyć własne mieszkanie, o domu już nie mówiąc, i kupno mieszkania i budowa domu jest niesamowitym obciążeniem finansowym, dla wszystkich, ale szczególnie dla młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją karierę zawodową a ich zarobki często są za niskie, by spełnić wymagania, jakie stawiają banki. Wymagania są coraz wyższe, spowodowane jest to zarówno ogólnym kryzysem jak i obawą banków przed udzieleniem kredytu osobą, które nie sprostają spłacie kredytu. Kredyt hipoteczny zazwyczaj jest brany na kilkadziesiąt lat, i są bardzo wysokie, dlatego ubiegając się o kredyt hipoteczny, musimy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie bez nerwów przebrnąć przez procedurę przyznania kredytu, może okazać się że jeden bank udzieli nam kredytu po tym jak inny nam tego kredytu odmówił. Jeżeli myślisz o kredycie hipotecznym, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i naszą ofertą, być może będziemy w stanie pomóc ci w doborze odpowiedniej oferty kredytu hipotecznego.

Szybka pożyczka na remont

Zaplanowałeś sobie na jesień remont kuchni, łazienki a może całego mieszkania czy domu, i wszystko idzie jak z płatka, aż tu nagle okazuje się, źle zaplanowałeś, budżet na remont i w którymś momencie zaczyna brakować ci pieniędzy na kolejne materiały budowlane lub na zapłatę fachowcom za pomalowanie pokoju czy położenie płytek w korytarzu? Czas biegnie, remont stoi w miejscu, żona się denerwuje a fachowcy, czekają na pieniądze. Nie masz wyjścia, skoro odłożone na remont środki własne się kończą i nie masz już innych oszczędności, musisz wziąć skądś pożyczkę. Zapraszamy do skorzystania naszej oferty: szybka pożyczka na remont. Ze względu na cel, jaki finansuje pożyczka, jej oprocentowanie jest korzystniejsze niż przy pożyczce na dowolny cel. Pożyczkę na remont otrzymasz po przedstawieniu zaświadczeniu o zarobkach i na podstawie dowodu osobistego, pieniądza w zależności od twojego życzenie otrzymasz do ręki lub na wskazane przez ciebie konto bankowe.

Pożyczki na remont na zakupy związane z remontem.

Dodatkowym wymogiem, jaki stawiamy przy udzielaniu pożyczki na remont, jest przedstawienie nam faktur czy paragonów na zakupy związane z remontem.

Na przedstawienie faktur czy rachunków masz 3 miesiące od momentu podpisania umowy pożyczkowe, na tej podstawie obniżymy twoje oprocentowanie, jeżeli nie otrzymamy od ciebie kserokopii poświadczających zakup materiałów remontowych, pożyczka nie zostanie cofnięta, nie będziesz jednak mógł liczyć na preferencyjne oprocentowanie. Jesteśmy firmą pożyczkową oferującą preferencyjną pożyczkę na remont mieszkania czy domu, zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.

Pożyczka bez zaświadczeń

Jesteś zainteresowany pożyczka bez zaświadczeń, zależy ci na szybkiej gotówce do ręki, nie chcesz tracić czasu na zbędne procedury przyznawania pożyczki – to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy pożyczkowej, która może udzielić ci pożyczki bez zaświadczeń. Musisz się jednak liczyć z tym, że pożyczka bez zaświadczeń udzielana jest jedynie do wysokości 800 zł.

Aby otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń, skontaktuj się z firmą, być może będziemy mogli zaproponować ci pożyczkę. Nie potrzebujemy zaświadczeń, nie sprawdzamy cię u pracodawcy, wystarczy nam twój dowód osobisty. Pożyczka zostanie ci udzielona po podpisaniu umowy pożyczkowej, a kiedy już pieniądze trafią do ciebie, pamiętaj, żeby regularnie i w terminie spłacać raty, które zostaną ustalone podczas spisywania umowy. Nieterminowo spłacane raty zostaną powiększone o odsetki karne za nieterminowe spłacanie rat, wysokość takich odsetek, również zawiera w sobie umowa, którą podpiszemy z tobą. Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki, już dziś skontaktuj się za naszą firmą, nasi doradcy postarają się dobrać jak najlepsze warunki pożyczki dla ciebie, tak by co miesięczne raty, nie stanowiły zbyt dużego obciążenie dla twojego domowego budżetu, rozumiemy że czasem spłatę pożyczki należy rozciągnąć w czasie, bo na wysoką ratę może kogoś zwyczajnie nie stać, a zarówno nam jak i tobie zależy przecież na terminowo spłacanych ratach.


Zaciągając jakikolwiek kredyt czy pożyczkę podpisujemy umowę, w której zobowiązujemy się do terminowego spłacania rat, owszem może się zdarzyć że jedna czy druga rata zostanie przez nas spłacona z opóźnieniem, jeżeli do banku czy innego pożyczkodawcy nie wpłynie w terminie rata, na pewno zatelefonuje do nas pracownik banku i poprosi o uregulowanie płatności, lub zostanie wysłany do nas monit z informacją, że pomimo ustalonego terminu spłaty, rata nie trafiła na konto. Jeżeli opóźnienie trwa jedne czy dwa dni, raczej nie się nie stanie.

Komornik wchodzi wtedy na konto, kiedy dłużnik nie wykazuje żadnej woli spłaty

Pamiętajmy że komornik wchodzi wtedy na konto, kiedy dłużnik nie wykazuje żadnej woli spłaty, wtedy jedynym wyjściem jest wejście komornika i potrącanie np. z naszego wynagrodzenia ściśle określonej kwoty, dopóki, dopóty całe zadłużenie nie zostanie spłacone. Komornik to nie tylko przymusowe ściąganie pieniędzy z naszego konta, ale również wpis do biku, czy krd, co uniemożliwi nam zaciągania jakichkolwiek kredytów przez dobre parę lat.

Gorzej jeżeli zaczynamy notorycznie nie spłacać kredytu, nie spłacane raty zaczynają się nawarstwiać, bank wysyła nam powiadomienia, monity, telefonuje, my dalej nie reagujemy….oczywiście nikt z nas nie chce wpaść w tarapaty finansowe do takiego stopnia, aby komornik wszedł na nasze konto, ale niestety tak się dzieje. Najgorsze co można zrobić to nie reagować na wezwania od kredytodawcy i czekać na rozwój wydarzeń, rozwój zawsze w końcu prowadzi do jednego – do komornika.

Dlatego jeżeli zaczynamy mieć problemy ze spłatą zaciągniętego kredytu, skontaktujmy się z bankiem, przedstawmy naszą sytuacje, i próbujmy jakoś polubownie rozwiązać zaistniałą sytuację, by ustrzec się przed komornikiem i dodatkowymi wysokimi opłatami za postępowanie komornicze.

Pamiętajmy że komornik wchodzi wtedy na konto, kiedy dłużnik nie wykazuje żadnej woli spłaty, wtedy jedynym wyjściem jest wejście komornika i potrącanie np. z naszego wynagrodzenia ściśle określonej kwoty, dopóki, dopóty całe zadłużenie nie zostanie spłacone. Komornik to nie tylko przymusowe ściąganie pieniędzy z naszego konta, ale również wpis do biku, czy krd, co uniemożliwi nam zaciągania jakichkolwiek kredytów przez dobre parę lat.

Jeżeli jest się zadłużonym to czy można otrzymać od jakiegoś banku kartę kredytową.

Wiele zadłużonych osób pewnie zastanawia się, czy jeżeli jest się zadłużonym to czy można otrzymać od jakiegoś banku kartę kredytową. Karta kredytowa wydawana jest przez banki, i nie jest niczym innym jak kredytem, różni się tylko tym że kredyt ten nie jest ani nam wypłacany w formie kredytu gotówkowego, ani do ręki, ani na konto bankowe, jest to kredyt o określonym przyznanym specjalnie dla nas limicie, z którego możemy skorzystać. Jest to kredyt, postawiony do naszej dyspozycji, i tylko od nas zależy kiedy i czy w ogóle z niego skorzystamy i ile z przyznanego limitu wydamy środków.

Kartą kredytową możemy płacić wszędzie, w każdym sklepie, który obsługuje karty płatnicze, i to na całym świecie, dlatego jest to bardzo wygodna forma kredytu, chyba najwygodniejsza.

Polecamy: https://www.defu.com.pl/

Jednak karta kredytowa jako produkt bankowy, podlega takim samym zasadą i obostrzenia jak inne produkty bankowe z linii kredytów, dlatego by otrzymać kartę kredytową nie możemy być zadłużeni, oczywiście nie mówimy tutaj o wcześniej zaciągniętych kredytach, pożyczkach itp…mowa tu o zadłużeniu skutkującym wpisem do bik, krd czy innego rejestru dłużników a także o toczącym się wobec zadłużonego postępowaniu komorniczym, zatem jeżeli niestety spotkała nas takie nie miła okoliczność raczej nie możemy liczyć na bankową kartę kredytową.

Atykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *